O NAS

Jesteśmy sześcioosobowym zespołem muzycznym z Jasła. Od 2004 roku bawimy gości naszą muzyką na wszelakich imprezach. Są to głównie wesela i poprawiny, ale również bale sylwestrowe, dancingi oraz studniówki. Repertuar dostosowujemy do rodzaju imprezy i gości, tak aby każdy mógł tańczyć. Do obsługi muzycznej podchodzimy profesjonalnie dzięki czemu, zagraliśmy już dla setek par młodych oraz tysięcy ich gości. Naszą misją jest zadowolenie jak największej ilości gości zapewniając im największe polskie i zagraniczne przeboje. Muzykę wykonujemy na żywo oraz posiadamy 4 profesjonalne wokale. Jeden żeński oraz trzy męskie. Imprezy prowadzimy sami, od początku do końca.

Posiadamy profesjonalne instrumenty oraz nagłośnienie światowych marek – EV, SHURE, SENNHEISER, TEFEFUNKEN, RCF, TYROS 5,  FENDER, IBANEZ, AUDIO-TECHNICA, SELMER, JUPITER, TAMA SUPERSTAR HYPERDRIVE, SABIAN HHX EVOLUTION.

Stale podążamy za najnowszymi trendami w oświetleniu scenicznym. Nasz system jest dynamiczny i w pełni ledowy z nieograniczoną liczbą barw i kolorów. Oparty jest na ruchomych głowach, listwach led bar oraz reflektorach led par. Całość pracuje w synchronizowany sposób za pomocą sterownika DMX.

Dysponujemy własnym transportem.

Weronika

wokal

Damian

Instrumenty klawiszowe, wokal

Damian (Bziku)

Saksofony

Adam

Gitara basowa

Rysiek

Instrumenty perkusyjne

Staszek

 Gitara elektryczna, wokal, konferansjerka